Feather Double Edge Scheermesjes 10 stuks




Productomschrijving
Omschrijving
Geschikt voor alle Double Edge Safety Razors. De mesjes kunnen in tweeën gebroken worden en zijn dan ook geschikt voor een Straight Razor. Deze Double Edge Scheermesjes hebben een scherpte van 5 op een schaal van 5. De scherpte van de Feather mesjes is ongeëvenaard door enig ander merk en is ook zeer geschikt voor een grove baardgroei.
Productspecificaties
- Merk
- Feather
- Artikelnummer
- FEATHER10DE
- Inhoud
- 10 stuks
Feather Double Edge Scheermesjes 10 stuks
48 beoordelingenMerk: Feather
De Feather Double Edge Scheermesjes zijn geschikt voor alle Double Edge Safety Razors. Verpakt per 10 stuks.

Achteraf betalen binnen 14 dagen
Wat kan je verwachten?
Beschikbaar in de volgende uitvoering:
Vragen of advies nodig?
Ons team helpt je graag met persoonlijk advies!
Stel een vraag over dit product
Je bericht is verzonden
We komen zo snel mogelijk bij je terug met het juiste antwoord.
Reviews
5 / 5Gebaseerd op 48 beoordelingen
- 5 / 5Gepost door: Alidus Dannenberg op 28 September 2023Super fijne mesjes!
- 5 / 5Gepost door: J v Leeuwen op 18 Juli 2023Mesjes zijn scherp. Ik vind ze erg prettig in gebruik. Het 1e mesje is nu 3x gebruikt. Ongeveer een week geleden heb ik ze voor het eerst ontvangen.
- 5 / 5Gepost door: Geert Venema op 2 Mei 2023Mooi product, en het scheert fantastisch. En het wordt super glad.
- 5 / 5Gepost door: Ronald op 23 Maart 2023Vlijm- en vlijmscherpe mesjes!
- 5 / 5Gepost door: MarcW op 16 Maart 2023Lekker scherp. Geen probleem met de stugge haartjes.
- 5 / 5Gepost door: Rein op 28 Februari 2023Heb een proefpakket met 6 verschillende mesjes geprobeerd. En de Feather Double Edge kwamen voor mij met afstand als scherpste uit ‘de test’. Zonder dat risico’s op snijden toenemen (maar ik ben wel ervaren ‘natscheerder’).
- 5 / 5Gepost door: Breedijk op 28 Februari 2023Mesjes zijn (en blijven) extreem scherp, en leiden daardoor bij mij tot minder huidirritatie dan andere merken. Zeer tevreden mee.
- 5 / 5Gepost door: Gert op 7 Februari 2023De scherpste en gladst scherende mesjes die ik ken... een absolute aanrader!
- 5 / 5Gepost door: Wim op 16 Januari 2023Feather mesjes zijn super! Vlijmscherp, enorm geschikt voor gevoelige huid en bijkomend gaan ze toch wel enkele scheerbeurten mee.
Wel opletten als je een beginner bent met een safety razor, ze vergeven maar heel weinig. Als...Feather mesjes zijn super! Vlijmscherp, enorm geschikt voor gevoelige huid en bijkomend gaan ze toch wel enkele scheerbeurten mee. Wel opletten als je een beginner bent met een safety razor, ze vergeven maar heel weinig. Als beginner zou je aanvankelijk kunnen opteren voor Derby Premium en een keer als je de techniek grondig onder de knie hebt de upgrade doen.Lees meerLees minder - 5 / 5Gepost door: rein bartlema op 12 Januari 2023Top. Ik gebruik deze mesjes bij de tweede scheer beurt om de huid super glad te krijgen
- 5 / 5Gepost door: Wim Hoek op 5 Januari 2023Super mesjes en snelle levering
- 5 / 5Gepost door: Jakub op 1 December 2022Beste mesjes die ik tot nu toe hebt getest.
- 5 / 5Gepost door: Weishaupt Johann op 22 November 2022Best ever
- 5 / 5Gepost door: Jan W op 2 November 2022Excellent
- 5 / 5Gepost door: Joenoes op 26 Oktober 2022Scherpste mesje wat ik tot nu toe heb gebruikt. Ik heb een hele stugge baard maar met enige baardlengte snijd dit als een mes door boter. Op een stoppelbaardje van een dag veroorzaakte de mesjes bij mij enige irritatie. Door s...Scherpste mesje wat ik tot nu toe heb gebruikt. Ik heb een hele stugge baard maar met enige baardlengte snijd dit als een mes door boter. Op een stoppelbaardje van een dag veroorzaakte de mesjes bij mij enige irritatie. Door scheerolie te gebruiken kan ik echter wel dagelijks met deze mesjes scheren zonder irritatie en met een superglad resultaat!Lees meerLees minder
- 5 / 5Gepost door: Calbert op 31 Augustus 2022Goed product voor een vlotte scheerbeurt!
- 5 / 5Gepost door: Philip De Belder op 12 Augustus 2022Misschien bestaan er betere en scherpere mesjes, maar deze zijn de beste én scherpste die ik al gehad heb.
- 4 / 5Gepost door: Emmie Berkers op 9 Augustus 2022Blij met de scheermesjes. Ik was in veel winkels geweest maar nergens kon ik geholpen worden. Lang leve internet!!
- 5 / 5Gepost door: Vincent op 5 Juli 2022Zeer scherp. Glijdt over je stoppels. Maakt het zo zacht als babybillekes.
- 5 / 5Gepost door: John op 28 Juni 2022Mijn eerste ervaring met Mannenzaak is positief. Na mijn bestelling kreeg ik een keurig en duidelijk overzicht van mijn bestelling.
De reden dat ik deze scheerproducten heb aangeschaft zijn de enorme hoge prijzen van huidige ...Mijn eerste ervaring met Mannenzaak is positief. Na mijn bestelling kreeg ik een keurig en duidelijk overzicht van mijn bestelling. De reden dat ik deze scheerproducten heb aangeschaft zijn de enorme hoge prijzen van huidige aanbieders van scheermesjes, bijvoorbeeld Gillette. Bij elke aankoop had ik het gevoel dat ik opgelicht werd. Vandaar dat ik toen de aller goedkoopste mesjes ben gaan gebruiken, maar daar wordt je op den duur ook niet blij van. Vandaar deze nieuwe aankoop en om schade te voorkomen bij de eerste scheerbeurt heb ik de tijd genomen en dat ging best goed. De scheercrème (Sandalwood) van Taylor voelt goed op de huid en ruikt lekker. Na het scheren was ik hier en daar nog iets vergeten en daar ging het scheermes nogmaals overheen. Alle producten zijn nieuw voor mij en de mesjes van Feather vind ik erg goed en ze zijn vlijmscherp. Ik heb me nu 3x geschoren met het éérste mesje. Bij de laatste scheerbeurt heb ik voor het eerst mijn nekharen weggeschoren. Met het scheermes ‘Muhle R89 Twist’ ben ik ook erg tevreden, hij is wat zwaarder en ligt daardoor goed in de hand. Als ik toch een minpunt moet noemen is het de verpakking waar het scheermes in zit, maar daar zullen wel alternatieven voor zijn. Mijn eindconclusie is dat ik erg tevreden met mijn aankoop. Het is wel even wennen om op deze nieuwe manier te scheren, maar dat gaat zeker lukken. Groeten, JohnLees meerLees minder - 5 / 5Gepost door: H. WUITE op 28 Juni 2022Eindelijk een mesje gevonden wat m'n baard er goed af krijgt, vlijmscherp
- 5 / 5Gepost door: Rob op 7 Juni 2022Goede mesjes voor een stevige baard. Zeer scherp, liefst niet gebruiken als beginnende Double Edge scheerder.
- 5 / 5Gepost door: Richard op 12 Mei 2022Snelle levering. Vlijmscherp spul! Aanrader.
- 5 / 5Gepost door: Eugene Baeten op 21 April 2022Super scherp, perfect scheren
- 5 / 5Gepost door: Thijs Van Assche op 12 Maart 2022Onwaarschijnlijk scherp! Heb mezelf bijna gesneden door er nog maar naar te kijken. Scheren met een safety razor vraagt wat meer oefening dan met een klassiek manueel scheermes met meerdere mesjes in een houder, maar het resul...Onwaarschijnlijk scherp! Heb mezelf bijna gesneden door er nog maar naar te kijken. Scheren met een safety razor vraagt wat meer oefening dan met een klassiek manueel scheermes met meerdere mesjes in een houder, maar het resultaat is het meer dan waard.Lees meerLees minder
- 5 / 5Gepost door: Rudi Deroo op 4 Maart 2022top en top scherp!!
- 5 / 5Gepost door: R.W. Verberk op 10 Februari 2022Super product en goede tijdige ontvangst en service
- 5 / 5Gepost door: Jeroen op 4 Februari 2022Goed scherp, werkt beter als mijn vorige mesjes
- 5 / 5Gepost door: Tom Van Steenkiste op 8 December 2021Gebruik deze nu al 2 jaar en geven een perfect glad scheer resultaat zonder de huid te irriteren.
- 5 / 5Gepost door: Rick op 11 November 2021Goeie mesjes en lekker scherp
- 5 / 5Gepost door: Ray op 2 November 2021Prima mesjes. Lekker scherp. Geen last van irritatie.
- 5 / 5Gepost door: Jos Straetemans op 17 Juli 2021In combinatie met Timeless Razor scheert dit perfect.
- 5 / 5Gepost door: Jeroen Overmars op 8 Juli 2021Al jarenlang erg blij met deze mesjes, en natuurlijk met Mannenzaak!
- 5 / 5Gepost door: Peter op 7 Mei 2021Bevalt heel goed.
- 5 / 5Gepost door: Ruud op 8 Januari 2021Zeer goed mesje
- 5 / 5Gepost door: Hubers op 16 December 2020Ze zijn zeer scherp oppassen geblazen als je ze voor het eerst gebruikt. Het op een hoek van 30 graden van je scheerhouder eigengewicht laten glijden met de baard groei richting scheren. Zeer aan te bevelen.
- 4 / 5Gepost door: Koen op 7 November 2020Prima mesjes, ik haalde losse mesjes altijd in het buitenland omdat hier eigenlijk geen goede meer te krijgen waren, maar deze zijn goed. Alleen had mijn bestelling (3 minipakjes van 10 stuks) ook gewoon in een envelop in de b...Prima mesjes, ik haalde losse mesjes altijd in het buitenland omdat hier eigenlijk geen goede meer te krijgen waren, maar deze zijn goed. Alleen had mijn bestelling (3 minipakjes van 10 stuks) ook gewoon in een envelop in de brievenbus geleverd kunnen worden, scheelt een hoop onnodige verpakking en gedoe met busje.Lees meerLees minder
- 5 / 5Gepost door: Mike op 17 September 2020Dit zijn de beste mesjes die ik tot nu toe heb geprobeerd voor deze prijs!
- 5 / 5Gepost door: Tom Van Steenkiste op 26 Augustus 2020Snijdt zoals het hoort. Vlijmscherp en zorgt zo voor een clean en perfect scheerresultaat.
- 5 / 5Gepost door: Rob op 8 Juli 2020Zeer tevreden
- 5 / 5Gepost door: Jochen op 6 Juni 2020Ik gebruik deze mesjes al jaren. Vlijmscherp, gaan moeiteloos door een baard van 4-5 dagen maar wees gewaarschuwd, ze zijn echt vlijmscherp!
- 5 / 5Gepost door: Mark de Rooij op 25 Mei 2020Vlot en correct, voor scheerbenodigdheden het juiste adres.
- 5 / 5Gepost door: Reinb70 op 12 Maart 2020Hier komt de uitdrukking “zo scherp als een scheermes” vandaan. Foutje is wel funest, dus vergeeflijk is het mes niet, dus ik gebruik hem niet bij me adamsappel, dat ligt niet aan het mes maar meer aan mijn eigen onkunde.
- 5 / 5Gepost door: Calbert op 16 December 2019Goede scherpe mesjes.
- 5 / 5Gepost door: Jan op 9 December 2019super scherpe mesjes die een fijne scheerbeleving geven
- 5 / 5Gepost door: Mo El A op 16 Oktober 2019Top
- 5 / 5Gepost door: Calbert Thierry op 16 April 2019zeer goed product!
- 5 / 5Gepost door: Joachim op 5 December 2017Ik gebruikte voorheen de mesjes van Mühle. Deze zijn echt merkelijk scherper. Je moet er wel voor zorgen dat je een goede scheerschuim gebruikt om wondjes te voorkomen. Ik heb een heel harde baard en deze mesjes gaan er door a...Ik gebruikte voorheen de mesjes van Mühle. Deze zijn echt merkelijk scherper. Je moet er wel voor zorgen dat je een goede scheerschuim gebruikt om wondjes te voorkomen. Ik heb een heel harde baard en deze mesjes gaan er door alsof er geen haartjes zijn. Zeker een aanraderLees meerLees minder