Doctor Bald Daily Use Lotion 200 ml

Omschrijving
Een hydraterende reinigingslotion voor de kale man. Ultrazachte formule zonder parabenen, met natuurlijke extracten die de hoofdhuid kalmeren en ontspannen. Geschikt voor dagelijks gebruik. Neem afscheid van een glanzende huid, irritaties, overmatige huidschilfers en een trekkerig gevoel. Geniet van een fris en kalmerend effect. Gebruik deze lotion samen met de Doctor Bald Shower Shampoo voor een optimaal resultaat.
Gebruik
Breng 4 tot 8 pompjes rechtstreeks op de hoofdhuid aan. Gebruik de Ultra-clean applicator om een ??cirkelvormige massage uit te voeren. Droog af met een handdoek. Geniet van de ervaring van een sprankelende schone hoofdhuid.
Productspecificaties
- Merk
- Doctor Bald
- Artikelnummer
- DB-0412552
- Inhoud
- 200 ml
Reviews
- Gepost door: Pascalle Kouwenhoven op 11 Juli 2023Heerlijk verzorgend product met een lekkere geur. Mijn man is hier echt heel blij mee.
- Gepost door: John Valkenburg op 11 Juli 2023Doet wat het moet doen, alleen vind ik het luchtje niet echt “mannelijk”. Het lijkt het meest op een perzik luchtje en dat is helaas niet echt mijn ding.
- Gepost door: Richard op 8 September 2022Heerlijk product, ruikt lekker en voelt heerlijk aan na het scheren.